Overslaan en naar de inhoud gaan

De beste hostels in Asteasu

Een paar van de beste hotspots voor backpackers in Asteasu

Filter op:

Beoordeling

om de nieuwste deals en prijzen te bekijken.
Otardi, hotel in Asteasu

Otardi ligt in Asteasu en biedt een terras en uitzicht op de bergen. U kunt genieten van een verscheidenheid aan zelfgemaakte ontbijten en diners.

De locatie is top. Schitterend uitzicht op de bergen, ook een mooie route ernaartoe. De eigenaar heeft zelf de eeuwenoude boerderij van een bouwval tot een charmante herberg verbouwd. Op een hele originele wijze, met allemaal leuke details. De eigenaars zijn ontzettend vriendelijk, heel prettig in de omgang. Al spreken ze vrijwel geen Engels. Maar met translate kom je een eind. We hadden een familiekamer met eigen badkamer. Alles is geel erg schoon. We waren de enige gasten op dat moment en hadden de gemeenschappelijke ruimtes voor onszelf. Uniek ! De bedden zijn goed. Het ontbijt ( €5 pp ) is verzorgd met allerhande dingen uit eigen tuin. Jam, druiven, hazelnoten, vijgen. Én een uitstekende bak koffie! Heerlijk. We hebben op aanraden van Alfre een mooie wandeling gemaakt in de buurt. En de volgende dag San Sebastian bezocht. Een mooie combinatie.
Score 9.4
9.4
Beoordeeld als fantastisch
Fantastisch
39 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 143,75
1 nacht, 2 volwassenen
Koba Hostel, hotel in Asteasu

Sehr praktisch gelegen.
Score 8.8
8.8
Beoordeeld als geweldig
Heerlijk
2.077 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 70
1 nacht, 2 volwassenen
Zarautz Surf House, hotel in Asteasu

Zarautz Surf House is gelegen aan het strand in Zarautz, op een paar minuten lopen van Playa de Zarautz, en biedt diverse voorzieningen, zoals een tuin, een gedeelde lounge en een terras.

locatie dichtbij het strand
Score 8.7
8.7
Beoordeeld als geweldig
Heerlijk
325 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 67,86
1 nacht, 2 volwassenen
Koisi Hostel, hotel in Asteasu

Kamer was goed
Score 7.6
7.6
Beoordeeld als goed
Goed
2.953 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 72,58
1 nacht, 2 volwassenen
ABARAXKA HOSTEL Disfruta la Vía Verde del Urola hasta la Playa - Naturaleza Montañas y Riqueza Cultural, hotel in Asteasu

ABARAXKA HOSTEL Disfruta la Vía Verde del Urola hasta la Playa - Naturaleza Montañas y Riqueza Cultural ligt in Azkoitia, op 31 km van San Sebastián.

Warme ontvangst en geduldig. Mevrouw nam de tijd om adviezen te geven over de omgeving. Heerlijk terras en heerlijke locatie!
Score 7.7
7.7
Beoordeeld als goed
Goed
188 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 75
1 nacht, 2 volwassenen
UBA Hostel, hotel in Asteasu

This colourful hostel is located in Ametzagaña Park, 4 km from the centre of San Sebastián. It offers modern rooms and dormitories with free Wi-Fi, individual lockers and a private balcony.

Heel vriendelijk personeel. Prachtige ligging in de natuur. Centrum bereikbaar door een bushalte in de buurt. Kamer zonder luxe en franje,, maar ruim genoeg en met balkon. Gemoedelijke sfeer in de tuin voor het hostel. Cafetaria met terras serveert drank en enkele snacks. Grote gemeenschappelijke ruimte en balkon met een prachtig uitzicht op bovenste verdieping.
Score 6.8
6.8
Beoordeeld als fijn
Fijn
727 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 57,60
1 nacht, 2 volwassenen
Downtown River Hostel, hotel in Asteasu

Downtown River Hostel ligt in San Sebastian, op 8 minuten lopen van het strand La Concha. Het biedt accommodatie met gratis WiFi en kamers met uitzicht op de stad.

locatie
Score 7.1
7.1
Beoordeeld als goed
Goed
975 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 57,20
1 nacht, 2 volwassenen
Balea Hostel, hotel in Asteasu

Balea Hostel is gelegen op 3,5 km van Victoria Eugenia Theater en 3,8 km van Calle Mayor, en heeft kamers in San Sebastian.

Ruime badkamer en douches
Score 7.3
7.3
Beoordeeld als goed
Goed
857 beoordelingen
Prijs vanaf
€ 66,42
1 nacht, 2 volwassenen
Albergue Uztartza, hotel in Asteasu

Albergue Uztartza heeft een gedeelde lounge, een terras, een restaurant en een bar in Aduna.

Score 8.7
8.7
Beoordeeld als geweldig
Heerlijk
24 beoordelingen
Zubimuxu Aterpea, hotel in Asteasu

Zubimuxu Aterpea bevindt zich in Goizueta, op 31 km van Victoria Eugenia Theater, en biedt conciërgediensten, rookvrije kamers, een tuin, gratis WiFi en een terras.

Zeer mooie locatie een in een leuk dorpje. In het dorpje zijn er winkels en restaurants. Wij kwamen hier aan met de fiets en konden deze veilig stallen.
Score 9.0
9.0
Beoordeeld als fantastisch
Fantastisch
191 beoordelingen
Alle hostels in Asteasu
Op zoek naar een hostel?
Backpackers weten dat een verblijf in een hostel de beste manier om alles uit een reis te halen. Het is niet alleen een fikse besparing, maar kan daarnaast nog eens heel gezellig zijn. Je kunt er reisverhalen uitwisselen in de gemeenschappelijke keuken of in de slaapzaal. Slaapzalen met gedeelde badkamers zijn de standaard, maar voor iets meer geld zijn er ook privékamers mogelijk.