Otardi ligt in Asteasu en biedt een terras en uitzicht op de bergen. U kunt genieten van een verscheidenheid aan zelfgemaakte ontbijten en diners.
Rosmarijn
Nederland
De locatie is top. Schitterend uitzicht op de bergen, ook een mooie route ernaartoe. De eigenaar heeft zelf de eeuwenoude boerderij van een bouwval tot een charmante herberg verbouwd. Op een hele originele wijze, met allemaal leuke details. De eigenaars zijn ontzettend vriendelijk, heel prettig in de omgang. Al spreken ze vrijwel geen Engels. Maar met translate kom je een eind. We hadden een familiekamer met eigen badkamer. Alles is geel erg schoon. We waren de enige gasten op dat moment en hadden de gemeenschappelijke ruimtes voor onszelf. Uniek !
De bedden zijn goed. Het ontbijt ( €5 pp ) is verzorgd met allerhande dingen uit eigen tuin. Jam, druiven, hazelnoten, vijgen. Én een uitstekende bak koffie! Heerlijk.
We hebben op aanraden van Alfre een mooie wandeling gemaakt in de buurt. En de volgende dag San Sebastian bezocht. Een mooie combinatie.
Zarautz Surf House is gelegen aan het strand in Zarautz, op een paar minuten lopen van Playa de Zarautz, en biedt diverse voorzieningen, zoals een tuin, een gedeelde lounge en een terras.
This colourful hostel is located in Ametzagaña Park, 4 km from the centre of San Sebastián. It offers modern rooms and dormitories with free Wi-Fi, individual lockers and a private balcony.
Kristien
België
Heel vriendelijk personeel. Prachtige ligging in de natuur. Centrum bereikbaar door een bushalte in de buurt. Kamer zonder luxe en franje,, maar ruim genoeg en met balkon. Gemoedelijke sfeer in de tuin voor het hostel. Cafetaria met terras serveert drank en enkele snacks. Grote gemeenschappelijke ruimte en balkon met een prachtig uitzicht op bovenste verdieping.
Downtown River Hostel ligt in San Sebastian, op 8 minuten lopen van het strand La Concha. Het biedt accommodatie met gratis WiFi en kamers met uitzicht op de stad.
Zubimuxu Aterpea bevindt zich in Goizueta, op 31 km van Victoria Eugenia Theater, en biedt conciërgediensten, rookvrije kamers, een tuin, gratis WiFi en een terras.
Marcel Lucas
België
Zeer mooie locatie een in een leuk dorpje. In het dorpje zijn er winkels en restaurants.
Wij kwamen hier aan met de fiets en konden deze veilig stallen.
Backpackers weten dat een verblijf in een hostel de beste manier om alles uit een reis te halen. Het is niet alleen een fikse besparing, maar kan daarnaast nog eens heel gezellig zijn. Je kunt er reisverhalen uitwisselen in de gemeenschappelijke keuken of in de slaapzaal. Slaapzalen met gedeelde badkamers zijn de standaard, maar voor iets meer geld zijn er ook privékamers mogelijk.
We hebben meer dan 70 miljoen beoordelingen van accommodaties, allemaal van echte, geverifieerde gasten.
Hoe werkt het?
1
Het begint met een boeking
Het begint met een boeking
Alleen wie via ons boekt, kan het verblijf beoordelen. Zo weten we zeker dat onze beoordelingen afkomstig zijn van echte gasten die in een accommodatie verbleven hebben.
2
Gevolgd door een reis
Gevolgd door een reis
Onze gasten bezoeken de accommodatie en ervaren zelf of de kamer rustig is, of het eten inderdaad lekker smaakt en hoe vriendelijk het personeel is.
3
Ten slotte, een beoordeling
Ten slotte, een beoordeling
Reis voorbij? Gast aan het woord. Wij checken of de beoordeling echt is, en of er geen grof taalgebruik in staat. Dan plaatsen we hem op de website van Booking.com.
Als je via ons hebt geboekt en een beoordeling wilt geven, dan moet je eerst inloggen.