Сортувати за такими критеріями:

Оцінка за відгуками

Виберіть дати, щоб переглянути актуальні ціни та пропозиції.
Casa Lili, готель у місті Морайра

Гостям помешкання Casa Lili, яке розміщено в місті Морайра, за 2,3 км від пам'ятки "Пляж Де-Л'Амполья", пропонують номери з безкоштовним Wi-Fi. Тут для зручності гостей безкоштовна приватна парковка.

Habitación con jardín y terraza en el Tosalet, готель у місті Морайра

До розпорядження гостей помешкання Habitación con jardín y terraza en el Tosalet, яке розташовано в місті Шабія, номери з чудовим видом на сад, а також безкоштовний Wi-Fi і сад з терасою. За 15 хв.

Apartments in a "VILLA VISTA JAVEA", готель у місті Морайра

Помешкання Apartments in a "VILLA VISTA JAVEA" розміщено у місті Шабія, за 2,1 км від пам'ятки "Пляж Сегон-Мунтаньяр".

Casa El Sueño, готель у місті Морайра

Помешкання Casa El Sueño розміщено за 2,1 км від пам'ятки "Пляж Сегон-Мунтаньяр". До послуг гостей сезонний відкритий басейн і сад.

Оцінка 9.2
9.2
Чудово
50 відгуків
Ціна відUAH 7 298,96за ніч
Fustera Villa El Salvador, готель у місті Морайра

У помешканні Fustera Villa El Salvador, розміщеному в місті Беніса, у розпорядженні гостей номери з видом на басейн.

Casa Bonita, готель у місті Морайра

У помешканні Casa Bonita, розміщеному в місті Беніса, у розпорядженні гостей номери з видом на море. Також до розпорядження гостей сезонний відкритий басейн, сад, спільний лаунж, тераса і бар.

Оцінка 9.5
9.5
Відмінно
40 відгуків
Ціна відUAH 8 785,79за ніч
Casa Carol, готель у місті Морайра

Помешкання Casa Carol розташовано в місті Бенітачель, за 41 км від пам'ятки "Парк розваг Terra Natura" та за 42 км від пам'ятки "Аквапарк "Аква-Натура"".

Оцінка 8.5
8.5
Оцінка "дуже добре"
Дуже добре
528 відгуків
Ціна відUAH 3 559,37за ніч
Hostal La Fonda Grupo Terra de Mar, alojamientos con encanto, готель у місті Морайра

The Hostal Fonda María is located in the centre of Benissa, 10 minutes' drive from the nearest beaches, such as Cala Bassetes, Cala Fustera and Cala Baladrar. Free WiFi is available.

Оцінка 8.2
8.2
Дуже добре
305 відгуків
Ціна відUAH 5 620,20за ніч
Aпартаменты на Ortenbach, готель у місті Морайра

Помешкання Aпартаменты на Ortenbach розміщено у місті Casas de Torrat, за 2 км від пам'ятки "Пляж Ареналь-Боль".

Чудові апартаменти, чисто, комфортно. Дуже гарний двір, чистий басейн.Тиша, спокій. Релакс повний, справжній відпочинок. До магазину 5-7 хвилин на машині, до моря 30 хвилин пішки, а на машині до 10 хвилин. Все сподобалось.
Оцінка 8.2
8.2
Дуже добре
40 відгуків
Ціна відUAH 2 703,32за ніч
Hostal Residencial La Paloma II, готель у місті Морайра

La Paloma II is located in a quiet area of Calpe, 5 minutes’ walk from the town centre. It offers an outdoor pool, terrace and air-conditioned rooms with satellite TV.