Asten-Chalets
Neuastenberger Straße 26, Neuastenberg, 59955 Vinterberga, Vācija – Ļoti laba atrašanās vieta – parādīt karti
Asten-Chalets
- Brīvdienu mājas
- Virtuve
- Jauks skats
- Dārzs
- Atļauti mājdzīvnieki
- Bezmaksas WiFi
- Terase
- Bezmaksas autostāvvieta
- Privāta vannas istaba
- Nesmēķētāju numuri
Located in Winterberg in the North Rhine-Westphalia region, with Postwiese Ski Lift nearby, Asten-Chalets provides accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a sauna. Located in the Neuastenberg district, the property provides guests with access to a hot tub. Outdoor seating allows guests to enjoy the fresh air. Each unit comes with a terrace offering garden views, a flat-screen TV, a dining area, a well-fitted kitchen and a private bathroom with hot tub, a hair dryer and free toiletries. A dishwasher, an oven and toaster are also featured, as well as a coffee machine and a kettle. At the chalet complex, all units have bed linen and towels. Guests at the chalet can enjoy skiing nearby, or make the most of the garden. Kahler Asten is 5.5 km from Asten-Chalets, while St.-Georg-Schanze is 6.4 km away. The nearest airport is Paderborn-Lippstadt Airport, 66 km from the accommodation.
Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,5.
Attālums naktsmītnes aprakstā tiek aprēķināts, izmantojot vietni © OpenStreetMap
- Tenne II - 350 m
- Westhang - 450 m
- Tenne I - 500 m
- Obere Postwiese Ski Lift - 700 m
- Untere Postwiese Ski Lift - 750 m
- Rodellift - 800 m
- Panorama Osthang Chairlift - 850 m
- Schanzenhang - 850 m
- Bezmaksas autostāvvieta
- Bezmaksas WiFi
- Nesmēķētāju numuri
- Slēpošana
Kategorijas
Viesiem, kas šeit uzturējās, patika
- AlexandraVācija„Wir haben uns sofort sehr wohl gefühlt. Die Wohnung war sauber und die Einrichtung sehr hochwertig. Besonders die Abende, nach einer Runde Sauna und Pool, vor dem Kamin waren so schön. Wir hatten ein ganz tolles, besonderes...“
- RobNīderlande„Het chalet was heel mooi en netjes, schoon en van alle gemakken voorzien.“
- BrendaBeļģija„Weer een top verblijf gehad! Wij komen zoals gewoonlijk elk jaar terug :-)!“
- AlissaNīderlande„Wat een fantastische plek! Een prachtig huisje, schoon en wat een luxe! We hebben hier heerlijk onze kerstdagen beleefd en dat was onwijs genieten. Openhaardje aan, ontspannen in de sauna en van het uitzicht genieten in de jacuzzi.“
- MMichaelVācija„Das Haus hat eine sehr gute Lage. Es ist modern, gemütlich eingerichtet. Alles war sehr gepflegt“
- SimonVācija„Sehr schöne, top ausgestattete und saubere Unterkunft. Alles was man braucht ist hier dabei.“
- SophieVācija„Das Chalet ist einfach toll und sehr schön eingerichtet, es ist modern und gemütlich. Es war alles vorhanden, was man braucht (mir persönlich hat nur Tee für die Nicht-Kaffeetrinker gefehlt, aber das ist ja nur eine Kleinigkeit...). Falls das...“
- Pparty_83Vācija„Die Highlights für uns waren definitiv die private Sauna und der geteilte Whirlpool. Nach einem aktiven Tag konnten wir uns in der Sauna herrlich entspannen und danach im geteilten Whirlpool die Sorgen des Alltags einfach wegblubbern lassen. Die...“
- AnjaNīderlande„Mooi huisje, mooi ingericht met een mooi uitzicht. Alles is aanwezig en de sauna en het bubbelbad zijn heerlijk. Goed bed ook. Echt super de luxe.“
- LuisaVācija„Das Chalet war sehr schön, mit viel Liebe zum Detail eingerichtet und der Garten mit Sauna und Whirlpool war nahezu perfekt. Wir hatten ein sehr schönes Wochenende und würden jederzeit wieder kommen!“
Kvalitātes vērtējums
Naktsmītnes apkārtne
Iespējas naktsmītnē Asten-ChaletsLieliskas iespējas – viesu vērtējums ir 9.7.
- Bezmaksas autostāvvieta
- Bezmaksas WiFi
- Nesmēķētāju numuri
- Slēpošana
- Augstais krēsls bērniem
- Pusdienu galds
- Kafijas automāts
- Tosteris
- Plīts virsma
- Krāsns
- Virtuves piederumi
- Elektriskā tējkanna
- Virtuve
- Trauku mazgājamā mašīna
- Ledusskapis
- Gultas veļa
- Tualetes papīrs
- Dvieļi
- Papildu tualete
- Vanna vai duša
- Privāta vannas istaba
- Tualete
- Bezmaksas higiēnas piederumi
- Fēns
- Duša
- Ēdamistabas zona
- Kamīns
- Plakanā ekrāna televizors
- Televizors
- Burbuļvanna
- Augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm
- Visa naktsmītne atrodas pirmajā stāvā
- Āra ēdamzona
- Āra mēbeles
- Grils
- Terase
- Dārzs
- Kubls/burbuļvanna
- Sauna
- Tējas/kafijas automāts
- Slēpošanas skola
- Slēpju glabātava
- SlēpošanaĀrpus naktsmītnes teritorijas
- Skats uz dārzu
- Jauks skats
- Dvīņu māja
- Galda spēles / puzles
- Smēķēt aizliegts visā naktsmītnē
- Apkure
- Nesmēķētāju numuri
- Seifs
- vāciski
- angliski
Iekšējie noteikumiNaktsmītnē Asten-Chalets tiek pieņemtas īpašās vēlmes - pievienojiet tās nākamajā darbībā!
Noteikumi par bērniem
Jebkura vecuma bērni var šeit uzturēties.
Lai redzētu pareizās cenas un noslogojuma informāciju, lūdzu, pievienojiet meklēšanai bērnu skaitu savā grupā un viņu vecumu.
Noteikumi par bērnu gultiņām un papildgultām
Atļauto bērnu gultiņu skaits ir atkarīgs no jūsu izvēlētās nakšņošanas vietas. Lai saņemtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet izvēlēto iespēju.
Šajā naktsmītnē nav pieejamas papildgultas.
Visas bērnu gultiņas ir atkarīgas no pieejamības.
Noderīgi zinātSvarīga informācija naktsmītnes viesiem
When travelling with dogs, please note that an extra charge of 60,00 € per dog, per stay applies upon the request.
Šajā naktsmītnē nedrīkst rīkot vecmeitu un vecpuišu ballītes, kā arī citus tamlīdzīgus pasākumus.
Juridiskā informācija
BUJ par naktsmītni Asten-Chalets
Jā, naktsmītnē ir burbuļvanna. Papildinformācija par šo un citām naktsmītnes Asten-Chalets iespējām ir atrodama šajā lapā.
Naktsmītne Asten-Chalets atrodas 5 km attālumā no pilsētas Vinterberga centra. Visi attālumi tiek mērīti kā taisna līnija. Patiesie attālumi ceļojot var atšķirties.
Cena par uzturēšanos naktsmītnē Asten-Chalets var mainīties atkarībā no jūsu izvēlētajiem datumiem, viesnīcas noteikumiem un citiem faktoriem. Norādiet sava ceļojuma datumus, lai redzētu cenas.
Naktsmītne Asten-Chalets piedāvā šādas aktivitātes/pakalpojumus (var tikt piemērota papildmaksa):
- Kubls/burbuļvanna
- Sauna
- Slēpošana
Naktsmītnē Asten-Chalets ir šāds guļamistabu skaits:
- 2 guļamistabas
Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatiet naktsmītnes uzturēšanās vietas(-u) pārskatu šajā lapā.
Naktsmītnē Asten-Chalets reģistrēšanās laiks ir no plkst. 13:00 un izrakstīšanās laiks ir līdz plkst. 13:00.
Jā, šajā naktsmītnē ir uzturēšanās vietas ar terasi. Papildinformācija par šo un citām naktsmītnes Asten-Chalets iespējām ir atrodama šajā lapā.
Naktsmītnē Asten-Chalets var uzturēties šāda izmēra grupa:
- 4 viesi