Зручності у помешканні для осіб з інвалідністю

Зручності для осіб з інвалідністю

Adriatic Coast: знайдено 159 помешкань

Пошук результатів для напрямку Adriatic Coast

Хостел Antique розташований у центрі міста Пула, за 8 хвилин ходьби від амфітеатру Пули та за 4 хвилини ходьби від Римського театру.
Цей хостел розташований у центрі міста Макарська. Гості розміщуються в окремих і спільних номерах із безкоштовним Wi-Fi.
Гостьовий будинок Dragan's Den розміщений на острові Корчула. Гостям пропонуються номери з кондиціонерами й безкоштовним Wi-Fi, а також приватний басейн.
У помешканні Downtown Boutique Hostel, яке вдало розміщено в місті Задар, до розпорядження гостей номери з кондиціонером, а також сад, безкоштовний Wi-Fi та спільний лаунж.
Нещодавно збудований бутик-хостел Forum розташований у самому центрі Старого міста Задара, поруч із романським собором Святої Анастасії, церквою Святого Доната дороманського періоду і римським...
Помешкання Hostel BB розміщено у Спліті, за менше ніж 1 км від пам'ятки "Пляж Прва-Вода". Гостям пропонують варіанти розміщення з кондиціонером. Також для зручності гостей сад.
Хостел Namaste із садом, баром і терасою розташований у місті Бар. До послуг гостей спільна кухня й дитячий ігровий майданчик. Гостям надаються послуги консьєржа та туристичного бюро.
Хостел Crazy House розташований лише за 500 м від Пульського амфітеатру та за декілька хвилин ходьби від приморської набережної з ресторанами та барами.
Помешкання Hostel Pipištrelo оптимально розміщено в місті Пула. До розпорядження гостей номери з кондиціонером, а також спільний лаунж і безкоштовний Wi-Fi.
Хостел Spinut розташований біля підніжжя зеленого пагорба Мар'ян, за 5 хвилин ходьби від галькового пляжу та за 15 хвилин ходьби від палацу Діоклетіана.
Помешкання Old Town Hostel розташовано в центрі міста Дубровник, за 7 хв. ходьби від пам'ятки "Пляж Шулич".
Set in Dubrovnik, 450 metres from Gruz Port with links to surrounding islands, Hostel Sol features free WiFi access and free private parking(parking spaces are limited).
У помешканні Hurricane Hostel, яке чудово розташовано в центрі міста Спліт, до розпорядження гостей номери з кондиціонером, а також спільний лаунж, безкоштовний Wi-Fi та тераса.
Комплекс Rooms dr. Franjo Tuđman розміщений у Спліті, лише за 2 км від палацу Діоклетіана, внесеного до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та за 10 хвилин ходьби від пляжу Жнян.
Гостям помешкання Sky Hostel, яке розміщено у Задарі, за 8 хв. ходьби від пам'ятки "Пляж Коловаре", стане до вподоби чудовий вид на місто.
У помешканні AI HOSTEL, яке оптимально розташовано в центрі міста Спліт, до послуг гостей номери з кондиціонером, а також спільний лаунж, безкоштовний Wi-Fi та бар.
Хостел Link із баром та терасою з видом на затоку Кварнер розміщений лише за кілька кроків від Старого міста Ловрана та найближчого пляжу. Хостел із сучасним дизайном розміщений серед пальм.
Хостел Villa Domus розташований у місті Копер, за 450 метрів від його центру й за 1 км від найближчого пляжу. До послуг гостей номери з кондиціонером, ресторан і безкоштовний Wi-Fi на всій території.
Set in Split and within Diocletian's Palace, Old Town Hostel Split has a shared lounge, non-smoking rooms, and free WiFi.
En Route Hostel is situated in Split, a 15-minute walk from the UNESCO-listed Diocletian's Palace and a 10-minute walk from the locally popular Bačvice Beach.
У помешканні Love Dubrovnik Hostel, яке розташовано в місті Дубровник, до послуг гостей сад, спільний лаунж, тераса та безкоштовний Wi-Fi. За 6 хв.
У помешканні Das Hostel Rijeka, яке розташовано в місті Рієка, до послуг гостей сад, спільний лаунж, тераса та безкоштовний Wi-Fi.
AGE LIMIT FOR DORMITORIES IS 18-45 Located within the historic core of Zadar, Tequila Bar Hostel offers an on-site bar and free WiFi access.
Providing free WiFi, White Rabbit Hostel offers accommodation in Hvar, 2.2 km from Stipanska Beach and a 1-minute walk from St. Stephen's Square in Hvar.
У помешканні Castello Hostel, розміщеному в районі Старе місто міста Дубровник, за 5 хв. ходьби від пам'ятки "Пляж Порпорела", гостям пропонують номери з кондиціонером.